CC 16 L Slate-Red

Neohodnoceno

EVOC CC 16 litrů je batoh s optimalizovanou hmotností s ventilačním systémem pro použití v horách i ve městě. Ideální volba pro jakýkoliv druh užití.CC 16l je extrémně univerzální, kompaktní a lehký cyklistický batoh. Navzdory svému čistému designu má balení velké množství funkčních detailů pro nejrůznější požadavky

AIR PAD SYSTEM nabízí perfektní zadní větrání
BRACE LINK pro optimální nastavení ramenních popruh
Prostor pro nářadí (samostatný, široký výklopná kapsa)

1 990 Kč
Skladem (1 ks)

Vlastnosti :Vlastnosti :
Lehký a kompaktní cyklobatoh se zádovým cirkulačním systémem
Možnost uchycení  helmy - skrytá kapsa
Široká a dobře přístupná kapsa pro nářadí a potřeby cyklisty
Kapsa pro 3. litrový pitný vak (není součástí batohu)
Kapsa na brýle
Kapsa na mapu
Poutko na uchycení blikačky
Reflexní prvky
Signální píšťalka
Klip na klíče
Flexibilní lycrové kapsy

 

Objem: 16lC

hránič páteře: Ne

Pitný vak: Ne

Hmotmost: 695g

Rozměry: 23 x 50 x 14 cm

Materiál: Air Mesh, Darington Mesh, N100 D Nano Box Ripstop polyuretan, P600 D polyuretan

 

Technologie :
AIR PAD SYSTEMAir Pad System s uspořádáním 5 ventilačních kanálů (1 hlavní kanál a 4 subkanály) a 6 strategicky umístěných 3D vzduchových polštářků nabízí optimální kombinaci dobře přiluntých zad a  vynikajícího zpětného větrání.Ramenní popruhy se síťovinou a velkými ventilačními otvory zajišťují, že batoh zůstane bezpečně na svém místě v každé situaci, a také zajišťuje optimální prodyšnost na ramenou.

BRACE LINK  Brace Link dokonale přizpůsobuje ramenní pásy šířce ramen sportovců. Toto automatické nastavení podporuje přenos zatížení do těžiště těla a zároveň jsou minimalizovány kontaktní plochy se zády a rameny. Přes BRACE LINK je možné i nošení krční ortézy.
AIR CIRCULATIONCirkulace vzduchu se používá ve všech batohech Evoc, protože zajišťuje optimální ventilaci a zároveň zabraňuje nadměrnému ochlazení citlivé oblasti ledvin, a to i při extrémně namáhavých činnostech nebo při intenzivním pocení. Díky vertikálnímu vzduchovému kanálu je zaručena konstantní volná cirkulace vzduchu. Mezery po stranách kanálu umožňují únik dalšího vzduchu.
Materiál:
Air MeshAir Mesh je vybaven jemnými póry pro vynikající cirkulaci vzduchu a neabsorbuje vlhkost. Díky tomu je dokonale vhodný jako ventilační krycí tkanina pro zadní části batohů Evoc.
Darlington MeshEvoc používá tuto flexibilní síťovinu pro boční a vnitřní kapsy svých produktů. Tkaná elastická vlákna umožňují individuální přizpůsobení kapacity kapsy.

N100D Nano Box Ripstop PUNízká vlastní hmotnost a vynikající stabilita této tkaniny z něj činí materiál číslo jedna pro výrobky podrobené intenzivnímu použití - a kde se počítá každý gram. Čtvercová vazba ripstop ještě více zvyšuje stabilitu materiálu.

P600 D PUVelmi odolná tkanina pro oblasti s vysokou abrazí, je také odolná proti roztržení a lehká a zároveň absorbuje téměř žádnou vlhkost. V kombinaci s těmito vlastnostmi je to perfektní materiál pro kapsy s vysokým napětím nebo pro konstrukce základny batohu.

Kód Kód: 168
Jméno značky: Evoc
Kategorie: Cyklistické batohy
Záruka: 2 roky
objem: 16l